Opalovací olej s rozjasňujícími glitry SPF 6 Melon SUNBRONZ

Not yet rated
Add to favorite products

Opalovací olej s třpytivým efektem pro intenzivní zhnědnutí pokožky a zvýraznění bronzového tónu opálení s melonovou vůní.

Product Code: SB11106ME
Brand: SUNBRONZ
Volume: 100 ml
Availability: In stock
Price (VAT incl.) € 9,96
3950

Fotostabilní UVA/UVB filtry poskytují vaší pokožce ochranu před nežádoucími účinky slunečního záření a napomáhají tak zabraňovat jejímu podráždění a poškození. Zjemňující arganový a kokosový olej chrání před vysušováním a stárnutím pokožky a napomáhají tak rychlému a dlouhodobému zhnědnutí. Směs pigmentů s perleťovým efektem dodává pokožce zářivý a jednotný vzhled. Svěží vůně tropického ovoce dokonale provoní vaší pokožku.

Použití: Naneste na pokožku vystavenou slunečnímu záření. Aplikujte před zahájením slunění. K udržení ochrany aplikaci opakujte zejména při pocení, po koupání, nebo osušení.

Dávkování: Na ochranu pokožky celého těla dospělé osoby průměrné velikosti je třeba 36 g opalovacího přípravku, tj. přibližně 6 čajových lžiček. Snížení množství použitého přípravku podstatně snižuje stupeň ochrany pokožky.

Doporučení: Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Snížením množství snižujete významně ochranu.

Složení: Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Octocrylene, Mica, Titanium Dioxide, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxy-dibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Dimethyl PABA, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos Nucifera Oil, CI77491, Parfum, Beta-Carotene

Have you got some questions? Write us.

News subscription

To receive priority date information? Fill out and send us your e-mail (logout whenever possible).
How can we help you?
You can call or use our online chat right below.
+ 420 585 423 783