O společnosti Vivaco

Naše společnost působí na českém trhu již od roku 2001. Máme tedy dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitní pleťové, vlasové, tělové i koupelové kosmetiky.

Věříme, že žít v souladu s přírodou je přirozená potřeba každého člověka. Proto se snažíme vytvářet originální produkty vycházející z tradičních, generacemi prověřených postupů, které jsou obohaceny o nejnovější poznatky moderní vědy.

Všechny naše produkty vyrábíme v České republice.

Jsme držitelem certifikátu Nadace český výrobek, který je udělován ověřeným firmám, které vyrábí své produkty na území České republiky a zároveň spolupracují s dalšími českými dodavateli, vlastní je občané ČR a zde také daní svůj zisk. Toto ocenění uděluje nezisková nadace s cílem podpořit české výrobce v boji se zahraniční konkurencí a zvýšit zájem spotřebitelů o domácí výrobky.

Přírodní kosmetiku Vivaco nyní můžete zakoupit na e-shopu Vivaco, v podnikové prodejně v Olomouci nebo v partnerských prodejnách a lékárnách.

Přírodní kosmetika

Snažíme se Vám nabídnout jen to nejlepší, co příroda nabízí.

V naší kosmetice využíváme příznivých účinků arganového oleje, výtažků z kozího mléka, hadího jedu, konopného oleje, Aloe Vera, mandlového oleje apod. Každá z těchto surovin je výjimečná a má jedinečné účinky na lidské zdraví.

Převzali jsme tradiční recepturu mandlového krému, který milovaly už naše babičky. Oblíbené jsou i masážní gely Pferde balsam s kaštanem koňským, které přináší úlevu při potížích s revmatismem a křečovými žilami i při bolestech kloubů a svalů. Jako první jsme na český trh přišli s technologií syntetického hadího jedu, který má podobné účinky jako botox, ale na rozdíl od něj dokáže vyhlazovat vrásky bez narušení obličejových svalů a mimiky.

Minimalizujeme negativní dopady podnikání na společnost i přírodu.

Za studena lisovaný bio arganový olej odebíráme přímo ze ženské manufaktury Kooperative Femalle ve městě Essaouira. Podporujeme tak ženy chudé oblasti Maroka v duchu zásady fair trade.

Usilujeme o to, aby obaly našich výrobků byly co nejšetrnější k životnímu prostředí, proto používáme recyklovatelné materiály.

V souladu se zdravým životním stylem a environmentální odpovědností se orientujeme na vysoce kvalitní přírodní kosmetiku. Minimalizujeme podíl nežádoucích chemických látek, jako jsou parabeny, umělá barviva a přebytečná parfemace.

Respektujeme přirozenou sílu a energii přírody a snažíme se Vám ji předávat v každém z našich výrobků.

Základní hodnoty

Základní hodnoty, na nichž je naše firma postavena, jsou úcta k lidem a k přírodě.

Další důvody, proč nám můžete věřit

ČESKÝ VÝROBEK

Jsme ryze česká firma, všechny naše produkty vyrábíme v České republice.

PROUDKTY ZALOŽENÉ NA PŘÍRODNÍCH PŘÍSADÁCH

Naše výrobky obsahují vysoký podíl přírodních látek a olejů.

VÝROBKY NEOBSAHUJÍ PARABENY

V souladu s filozofií trvale udržitelného rozvoje neobsahují naše výrobky parabeny a umělá barviva a obsahují pouze minimum konzervačních látek.

NETESTUJEME NA ZVÍŘATECH

Naše výrobky ani jejich součásti nikdy nebyly testovány na zvířatech.

100% GARANCE SPOKOJENOSTI

S nákupem každého výrobku získáte záruku na plné vrácení ceny v případě Vaší nespokojenosti s jeho kvalitou.

RYCHLÉ DODÁNÍ

Vaši objednávku expedujeme do 24 hodin od obdržení potvrzení objednávky.

DOPRAVA ZDARMA

Při nákupu nad 1 000 Kč máte dopravu na Vaši objednávku zdarma.

VŽDY NĚCO NAVÍC

Ke každé objednávce získáte automaticky dárek jako vzorky zboží a testery.