O kosmetice

Každá ze surovin, které v naší kosmetice používáme, je výjimečná a má jedinečné účinky na lidské zdraví. Příznivé účinky mandlového oleje, hadího jedu, arganového oleje a dalších surovin vám zpříjemní každý den.

Věříme, že žít v souladu s přírodou je přirozená potřeba každého člověka. Proto se snažíme vytvářet originální produkty vycházející z tradičních receptur, které jsou obohaceny o poznatky moderní vědy. Propojujeme tak přírodu, tradici i současnou vědu.

Přírodní suroviny v naší kosmetice

Po ukončení výroby AB mandlového krému jsme převzali tradiční recepturu tohoto klasického výživného krému s mandlovým olejem. Tuto recepturu jsme inovovali a díky tomu Vám můžeme nabídnout krém s mandlovým olejem, nyní ale bez parabenů a alergenů. Díky vysokému obsahu přírodního mandlového oleje a vitamínu E vyživuje a ošetřuje unavenou pleť, zároveň podporuje proces regenerace a působí proti vráskám.

Jako první jsme na český trh přišli s technologií syntetického hadího jedu SYN-AKE, který má podobné účinky jako botox, ale na rozdíl od něj dokáže vyhlazovat vrásky bez narušení obličejových svalů a mimiky. Uvolňuje svalovou tenzi a má silné relaxační a regenerační účinky.

Kosmetika z kozího mléka obsahuje velké množství minerálních látek, stopových prvků, vitamínů a kyselinu listovou. Hloubkově hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokožku, proto je vhodná i pro citlivou a alergickou pleť.

100% Bio arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů na světě. Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitamíny E, A a F a karoten. Podporuje hydrataci pokožky a navrací jí pružnost a hedvábnou jemnost. Zároveň působí preventivně proti předčasnému stárnutí pokožky, je vhodný na posilující zábaly vlasů, k výživné masáži celého těla i do zklidňujících koupelí.

Oblíbené jsou i masážní gely Pferde balsam s kaštanem koňským, které přináší úlevu při potížích s revmatismem a křečovými žilami, i při bolestech kloubů a svalů.

Pro zobrazení všech produktů, které obsahují danou účinnou látku, klikněte na obrázek níže.