Výběr produktů

Jaké jsou hlavní benefity kosmetiky s mandlovým olejem?

Datum: 07.01.2015
Mandlový olej je bohatý zejména vitamíny E, A a B, minerály a nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají při regeneraci a zklidnění pokožky. Je vysoce hydratační, tudíž je účinný k hloubkové výživě pokožky a v boji proti tmavým kruhům pod očima.

Jaké jsou hlavní benefity kosmetiky s minerály z Mrtvého moře?

Datum: 05.01.2015
Sůl z Mrtvého moře je vyhledávaná pro vysoký podíl solí hořčíku, draslíku a sodíku. Toto jedinečné složení pomáhá při kožních problémech, jako je akné, lupénka, ekzémy, plísně, ale také proti otokům nebo celulitidě. Působí proti křečím a bolestem v kloubech a svalech i při revmatických potížích.

Jaké jsou hlavní benefity kosmetiky s arganovým olejem?

Datum: 09.01.2015
100% Bio arganový olej je jedním z nejvzácnějších olejů nasvětě. Pro marocké ženy je díky svému jedinečnému složení po staletí přírodním elixírem krásy a mládí. Proto se také arganovému oleji říká "marocké", nebo "tekuté" zlato.

Jaké jsou hlavní benefity kosmetiky s hadím jedem?

Datum: 10.01.2015
SYN-AKE 2% hadí jed je účinná syntetická sloučenina založená na tripeptidech, které mají podobný účinek jako Waglerin 1 (peptid nacházející se v jedu Chřestýšovce Waglerova). Hadí jed je rychlá, bezpečná, účinná a bezbolestná alternativa k diskutovaným protistárnoucím ošetřením např. botulotoxinem.

Jaké jsou hlavní benefity kosmetiky s kozím mlékem?

Datum: 08.01.2015
Kozí mléko obsahuje velké množství minerálních látek, stopových prvků, vitamínů a kyselinu listovou. Obsahuje proteiny z kozího mléka pro hloubkovou hydrataci normální a suché pleti. Je ideální pro regeneraci, zvláčnění a ošetření vysušené pleti namáhané zejména v městském prostředí.
Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek
  • 1
Potřebujete poradit?
Využijte naši zákaznickou linku nebo zkuste náš online chat vpravo níže.
+420 585 423 783
+420 774 796 056


Najdete nás na Facebooku