Účinná zbraň při kašli a nachlazení? Prsní mast!

Datum: 10.02.2015 , autor: Vivaco

Trápí Vás nebo někoho z vašich blízkých chřipka a nachlazení? Vyzkoušejte prsní balzám s obsahem účinných bylinných extraktů 11 alpských bylin, jako je měsíček lékařský, eukalyptus, jitrocel nebo kafr. Tato kombinace bylinných extraktů, známá také jako psí sádlo, se v lidovém léčitelství tradičně využívala při kašli a nachlazení, dýchacích potížích, rýmě a ucpaném nosu.

Nebojte, ve skutečnosti nejde o sádlo ze zvířete, ale tradiční bylinnou mast, která se již po staletí používá při dýchacích potížích, kašli a nachlazení. Svůj název získalo v dávných dobách, kdy se opravdu využíval psí tuk k léčbě nemocí, dnes ovšem pes mezi potravinová zvířata nepatří a s produkty z těchto zvířat se samozřejmě obchodovat nesmí. Lidový název si však mast uchovala až do dnešních dnů.

Bylinný prsní balzám je určen pro uvolňující masáž v oblasti hrudníku a prsou. Účinné látky zvyšují prokrvení a pomáhají prohřívat pokožku, zároveň se uvolňují aromatické silice pro snadnější dýchání. Pro zvýšení účinku lze aplikovat také pod nos (uvolňuje ucpaný), na čelo nebo spánky. Aplikaci balzámu doporučujeme hlavně v případě zahlenění.

Tip!
Rozetřete tenkou vrstvu masti na hruď i záda, překryjte zábalem, oblečte teplé pyžamo, a nechejte nejlépe v klidu pod peřinou vypotit.

Potřebujete poradit?
Využijte naši zákaznickou linku nebo zkuste náš online chat vpravo níže.
+420 585 423 783
+420 774 796 056


Najdete nás na Facebooku