O kosmetice

Kosmetika s arganovým olejem

Datum: 01.04.2015
Arganový olej je rostlinný olej lisovaný z plodů argánie trnité (latinsky Argania spinosa), která se vyskytuje výhradně v jihozápadní části Maroka. Všechny pokusy o vypěstování argánie v jiných oblastech byly neúspěšné.

Kakaové máslo a jeho využití v kosmetice

Datum: 14.09.2015
Rostlinný tuk světle žluté barvy se získává ze semen plodů stromu jménem kakaovník pravý (Theobroma cacao), který se původně vyskytoval pouze v tropických lesích Střední a Jižní Ameriky. Dnes se kakaovník pěstuje i v Karibiku a západní Africe.

Léto a slunce 2. díl: Jak určit fototyp kůže

Datum: 21.06.2016
Pro snadný výběr vhodného opalovacího přípravku je nezbytné znát svůj fototyp pleti. Co to je a jak se určuje?

Účinná zbraň při kašli a nachlazení? Prsní mast!

Datum: 10.02.2015
Trápí Vás nebo někoho z vašich blízkých chřipka a nachlazení? Vyzkoušejte prsní balzám s obsahem účinných bylinných extraktů 11 alpských bylin, jako je měsíček lékařský, eukalyptus, jitrocel nebo kafr. Tato kombinace bylinných extraktů, známá také jako psí sádlo, se v lidovém léčitelství tradičně využívala při kašli a nachlazení, dýchacích potížích, rýmě a ucpaném nosu.

Jak na: Bělení pigmentových skvrn

Datum: 13.07.2015
Pigmentové skvrny naštěstí nejsou nebezpečné, ve většině případů se jedná pouze o kosmetický problém. Nabízí se hned několik způsobů bělení.

Kosmetika s hadím jedem

Datum: 20.03.2015
Hadí jed získal svou nezastupitelnou pozici ve farmaceutickém průmyslu především díky svému vysokému obsahu specifických enzymů, peptidů a aminokyselin.

Léto a slunce 3. díl: Odolnost proti vodě a otěru

Datum: 24.06.2016
 Proč musíte opakovaně nanášet opalovací krém? A z jakého důvodu nejlépe volit voděodolné opalovací přípravky?

Ponořte se do světa plného luxusu a hebkosti...

Datum: 08.02.2017
...a dopřejte si pocit luxusních lázní i ve vaší koupelně

3 kroky ke krásné pleti bez vrásek

Datum: 16.10.2015
V létě dostala Vaše pleť pořádně zabrat. Opalování, koupání v chlorované nebo mořské vodě, přechody z horka do klimatizovaných prostor, ponocování... Výsledkem je unavená, povadlá pleť s hlubokými vráskami. Chcete pleti vrátit její mladistvý vzhled? Poradíme Vám, jak na to.

Kosmetika s kyselinou hyaluronovou

Datum: 07.04.2015
Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, běžně se vyskytuje například v kůži, oku nebo kloubním mazu. Z chemického hlediska jde o lineární polysacharid složený z opakujících se jednotek kyseliny D-glukolové a N-acetylglukosaminu.

Kosmetika s kozím mlékem

Datum: 25.03.2015
Již starověké národy znaly blahodárné účinky kozího mléka na pleť a zdraví. Starořecký lékař Hippokrates používal kozí mléko jako lék proti mnoha nemocem. Dokonce se vypráví legenda, že získal Zeus svou pověstnou sílu právě díky pravidelné konzumaci kozího mléka.

Kosmetika s Tea Tree Oil

Datum: 01.03.2015
Olej z čajovníku australského je vysoce účinným přírodním antiseptikem, který chrání zdravou pokožku a zabraňuje infekcím. Má silnou schopnost pronikat do poškozených tkání, ošetřit je a urychlit jejich regeneraci.
Zobrazeno 13 - 24 z 24 položek
Potřebujete poradit?
Využijte naši zákaznickou linku nebo zkuste náš online chat vpravo níže.
+420 585 423 783
+420 774 796 056


Najdete nás na Facebooku