Navigace na našich nových stránkách

Datum: 01.02.2015 , autor: Vivaco

Vážení zákazníci, náš web prošel kompletním re-designem a významnými změnami po technické, grafické i obsahové stránce. Důvodem je zpříjemnění uživatelského rozhraní a zvýšení kvality služeb pro zákazníky.

Doufáme, že si na nové stránky brzy zvyknete a nakupování na www.vivaco.cz pro Vás bude radostí.

Nové webové stránky jsme se snažili připravit přehledné, pokud i přesto nebudete moci najít Vámi hledaný produkt, využijte políčko pro vyhledávání v horní části stránky uprostřed. Pokud si nebudete vědět rady nebo budete potřebovat pomoc s výběrem produktů, můžete využít online chat, který je umístěný v pravém spodním rohu.

Produktové menu nalevo má nově dvě varianty. Nyní můžete v menu hledat Podle kategorie produktů, tedy podle kategorií jako např. Pleť → Pleťové krémy, Pleťové masky atd., nebo Podle účinku produktů a jejich určení, jako např. Pleť → Suchá pleť, Normální pleť, Vrásky atd.

Další novinkou je sekce Aktuality, kde Vám budeme pravidelně přinášet novinky a informovat Vás o nejnovějších produktech. Po rozkliknutí do celého textu článku (kliknutím na nadpis vybrané aktuality) můžete pod články přidávat komentáře, dotazy nebo tipy, coby Vás zajímalo příště.

V kategorii Magazín naleznete články o našich produktech. Kategorie Magazín obsahuje i podkategorii Poradna, kde najdete odpovědi na nejčastější otázky.

Neodmyslitelnou součástí nového webu je také Mapa partnerských prodejen (pozn. Partnerské prodejny - adresy našich partnerů, kteří odebírají značnou část našich produktů, ne firemní prodejna) a Vy si tak snadno můžete vybrat tu nejbližší. Seznam partnerských prodejen naleznete na stránce úplně dole vpravo.

Nově máte také možnost ukládat si produkty, které máte rádi nebo je často kupujete do sekce Oblíbené produkty, což Vám ulehčí práci a ušetří čas při jejich hledání. Pro uložení produktu musíte být přihlášení do svého účtu, poté pouze otevřete detail Vámi oblíbeného produktu a kliknete na zelené políčko +Vložit do oblíbených produktů.


S pozdravem

Tým společnosti VivacoImage 0
Potřebujete poradit?
Využijte naši zákaznickou linku nebo zkuste náš online chat vpravo níže.
+420 585 423 783
+420 774 796 056


Najdete nás na Facebooku