Micelární voda: kosmetický zázrak v odličování pleti

Datum: 11.05.2015 , autor: Vivaco

Francouzky, pověstné svou dokonalou pletí, bez lahvičky micelární vody neudělají ani krok. Byla objevena v Paříži a postupně jí propadl celý svět. Za poslední dva roky se stala velkým hitem i v Česku. V čem spočívá její půvab?

V 90. letech objevily kouzlo micelární vody Pařížanky, se každý den musely potýkat s místní velmi tvrdou vodou. Poté, co ji začali používat vizážisté a modelky se rychle rozšířila do celého světa.

Micelární voda je unikátní čistící přípravek, který dokonale odlíčí make-up z obličeje, rtů i očí a zároveň šetrně čistí pleť. Za to mohou aktivní částice - micely.
Micely jsou olejové makromolekuly, které na sebe po nanesení na pokožku okamžitě navážou veškeré nečistoty a zbytky make-upu a uzamknou je ve svém středu. Na povrchu pleti však zanechávají vodu, pokožka tak neztrácí přirozenou ochrannou vrstvu. Micely jsou také důležité pro schopnost absorbovat vitamíny rozpustné v tucích a složité lipidy.

Micelární voda v sobě spojuje účinnost čistícího pleťového mléka, odličovače a tonika. Na rozdíl od odličovacího mléka však nezanechávána povrchu pokožky mastný film a pokožku zbytečně nezatěžuje. Jsou to vlastně tři kosmetické produkty v jedné lahvičce.
Jedinečná formule 3v1 navíc neobsahuje mýdlo ani alkohol, proto je k pokožce šetrnější než například odličovací ubrousky.

Komplexně očistí všechny druhy pleti, od velmi suché až po aknózní. V jednom kroku pleť důkladně vyčistí, odstraní make-up a zároveň ji hydratuje. Po jejím použití je pleť nejen čistá a jemná, ale také jasná a barevně jednotná.

Její použití je velice jednoduché: pouze nanesete na vatový tamponek a jemými krouživými pohyby nečistoty setřete.


Potřebujete poradit?
Využijte naši zákaznickou linku nebo zkuste náš online chat vpravo níže.
+420 585 423 783
+420 774 796 056


Najdete nás na Facebooku