3 kroky ke krásné pleti bez vrásek

Datum: 16.10.2015

V létě dostala Vaše pleť pořádně zabrat. Opalování, koupání v chlorované nebo mořské vodě, přechody z horka do klimatizovaných prostor, ponocování... Výsledkem je unavená, povadlá pleť s hlubokými vráskami. Chcete pleti vrátit její mladistvý vzhled? Poradíme Vám, jak na to.

1) Prvním krokem na cestě ke krásné pleti je odlíčení. Nejprve je totiž nutné z pleti odstranit make-up a usazené nečistoty. Pro dokonale čistou pleť vyzkoušejte hydratační micelární vodu, která pleť důkladně a zároveň šetrně vyčistí, osvěží a díky kyselině hyaluronové i hloubkově hydratuje. Je vhodná také pro rychlé ranní očištění.

2) Na vyčištěnou pleť v oblasti obličeje a v okolí rtů a očí aplikujte jemnými krouživými pohyby pleťové sérum. Pro odstranění vrásek doporučujeme hluboce hydratující liftingové sérum s kyselinou hyaluronovou. Obsažená kyselina hyaluronová intenzivně hydratuje a stimuluje tvorbu a růst nových buněk, čímž dochází k vyplnění drobných linek v okolí očí a rtů, ale i hlubších linek na čele.  

3) Na závěr aplikujte liftingový pleťový krém ze stejné řady. Liftingový pleťový krém s kyselinou hyaluronovou je vysoce účinný celodenní hydratační krém s unikátním složením, který dodá pleti tolik potřebnou vláhu, vyživí ji, regeneruje a vypíná. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a tím pomáhá odstraňovat drobné vrásky a předcházet vzniku nových. Pleťové sérum v kombinaci s pleťovým krémem zaručuje vysokou hydrataci pokožky a viditelné omlazení pleti.


Čtěte více:
Také milujete vůni kokosu? Dopřejte Vaší pokožce kapku exotiky!
Micelární voda: kosmetický zázrak v odličování pleti
Kosmetika s kozím mlékem    

Potřebujete poradit?
Využijte naši zákaznickou linku nebo zkuste náš online chat vpravo níže.
+420 585 423 783
+420 774 796 056


Najdete nás na Facebooku