Magazín

Důležité upozornění!

Datum: 23.11.2020
Vážení zákazníci,
upozorňujeme, že z důvodu přetížení naší expedice vlivem velkého množství objednávek odesíláme Vaše balíčky do 4 pracovních dnů od objednání.
Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Slevy, akce a dárky v novém vánočním magazínu č.19!

Datum: 13.11.2020
Inspirujte se na stránkách nového vydání magazínu Vivaco a nadělte sobě a svým blízkým pod stromeček kvalitní českou kosmetiku za výhodné ceny! 
Objevte skvělé tipy na dárkové kazety plné krásy, exkluzivní vůně pro ni i pro něj a neuvěřitelný výběr ručně balených kouzelných vánočních balíčků.
Doufáme, že Vás naše nabídka potěší a nakoupíte vánoční dárky za atraktivní ceny bez shonu a stresu z klidu a bezpečí vašeho domova!
 https://www.vivaco.cz/slevy-akce-4407-list

Dárek zdarma ke každé objednávce!

Datum: 12.11.2020
Ke každé objednávce od nás získáte zdarma antibakteriální gel na ruce 10 ml.
Při nákupu alespoň za 899 Kč Vám k Vaší objednávce jako dárek přibalíme antibakteriální gel na ruce 120 ml, při objednávce nad 1 299 Kč od nás obdržíte zdarma exkluzivní pěnu do koupele s levandulovým olejem. 

Nový katalog Vivaco právě vyšel!

Datum: 02.11.2020
Neváhejte a pořiďte si voňavé a pečující vánoční dárky z nového vydání katalogu z pohodlí a bezpečí svého domova.
Objevte úžasné novinky, skvělé tipy na vánoční dárky a kouzelné ručně balené dárkové balíčky přímo pod stromeček. Obdarujte své blízké kvalitní českou kosmetikou. Tradiční česká kosmetika patří mezi nejoblíbenější dárky pod stromečkem:-)
Registrovaní zákazníci mohou očekávat nový katalog v poštovních stránkách. Ještě nejste členem Vivaco? Nevadí. Zaregistrujte se v " Přihlášení zákazníka" a katalog Vám automaticky zašleme nebo volejte: 774 796 056, 585 423 783

Nekrásnější vánoční balíčky

Datum: 23.10.2020
Představujeme Vám naše nejkrásnější dárkové vánoční balíčky. Ručně balené, voňavé a pečující dárečky přímo pod stromeček.

Přispíváme k ochraně životního prostředí

Datum: 09.09.2020
117 tun CO2 neboli emise vyprodukované 55 auty po dobu 1 roku! To je náš podíl na snížení skleníkových plynů v roce 2019, díky využití a recyklaci 58 tun obalových odpadů. Námi uspořená energie 2 746 GJ představuje 5 dnů spotřeby elektrické energie na veřejné osvětlení v hl. m. Praze.
Záleží nám na životním prostředí a snažíme se i jinak přispívat k udržitelnému rozvoji.

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci...

Datum: 25.03.2020
Pandemie koronaviru spustila mezi lidmi vlnu solidarity a i naše společnost se k ní připojuje. Domovu s pečovatelskou službou Pohoda v Olomouci jsme darovali antibateriální gely v hodnotě více než 100 000,-Kč. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci nejohroženější skupině obyvatel, našim seniorům.
Díky Všem, kteří v těžké době pomáhají!

NOVINKA

Datum: 17.01.2020
Nejlepší péče pro vaše vlasy? Vsaďte na KERATIN! Napravuje suché a poškozené vlasy, zamezuje jejich vypadávání a třepení, dodá jim potřebný objem a úžasný lesk. Vlasy se přestávají lámat a lépe rostou. Ošetří i chemicky a tepelně poničené vlasy, které potřebují „opravit“. Profesionální vlasová péče, kterou si můžete dopřát i doma.
 Profesionální vlasová péče s  KERATINEM a KOFEINEM pro vlasy poškozené, oslabené a řídnoucí. 
   

Pečujte i svou pleť s našimi přírodními oleji.

Datum: 29.12.2019
Jen máloco je v kosmetice prověřené jako účinky přírodních olejů.
Už po staletí se vtírají do pleti, vlasů i nehtů. Z jediného důvodu - dělají je krásnější. Zpomalí proces stárnutí pokožky, dodají výživu, hydrataci a pružnost, pomáhají v boji s pupínky, jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.
A protože klasiku jako arganový, jojobový a třeba mandlový přírodní olej už vyzkoušel každý, doplnili jsme náš sortiment o některé méně známé, ale stejně prospěšné - malinový, morigový a marulový.
Přírodních olejů je celá řada, stačí si vybrat ten správný.

Ta nejvoňavější levandulová řada

Datum: 09.10.2019

Představujeme Vám naši  nejvoňavější levandulovou řadu Body Tip Premium, s vysokým podílem levandulového oleje, něžnou ukolébavku pro tělo i mysl.

Luxury Gold Oil: Buďte božská

Datum: 30.09.2019
Jak docílit extra jemné a mladistvé pleti?
Vyzkoušejte náš multifunkční olejový elixír pro všechny typy pleti. Umí pleť znovu rozzářit  a navrátit ji mladistvou hebkost. Suchý olej můžete využít jak pro svou pleť,
tak i pokožku a vlasy.  
Zobrazeno 1 - 12 z 77 položek
Potřebujete poradit?
Využijte naši zákaznickou linku nebo zkuste náš online chat vpravo níže.
+420 585 423 783
+420 774 796 056


Najdete nás na Facebooku