Luxusní dárková taška profesionální vlasové péče

Not yet rated
Add to favorite products

Velká dámská kabelka vlasové kosmetiky s keratinem a kofeinem pro péči o všechny typy vlasů, především pro poškozené, oslabené a vypadávající.

Product Code: KER2202
Brand: VivaPharm
Volume: 4 ks
Availability: Out of stock
Price (VAT incl.) € 31,56
788

Kofein: Tato zázračná látka se nachází v kávových zrnech a listech čajovníku. Kofein je plný antioxidantů, které podporují růst kožních buněk, zvyšují hladinu kolagenu a příznivě působí na pleť. Je skvělý také na ošetření celulitidy, strií a jizev, jelikož podporuje prokrvení těla. Stejně tak je kofein neocenitelným parťákem pro naše vlasy. Posiluje vlasovou pokožku, podporuje růst nových vlasů a zastavuje padání již stávajících. Po použití zanechává vlasy lesklé a pevné.

Keratin: Látka, která se přirozeně vyskytuje v našich vlasech, neboť vlas tvoří z 95% keratin. Ten se z vlasů postupně ztrácí vlivem stáří, hormonů nebo zátěže (fénování, žehlení, UV záření). Keratin však jde do vlasů znovu „zavést“ a je velmi prospěšný. Zlepšuje strukturu vlasů zvenku i zevnitř, vyplňuje trhliny, zvyšuje pružnost, krotí krepatění a odstraňuje statickou elektřinu z povrchu vlasů. Keratinem ošetřené vlasy jsou nebývale lesklé, hloubkově vyživené a zdravé.

Dárkové balení obsahuje:
Šampon na vlasy s kofeinem a keratinem 200 ml
Balzám na vlasy s kofeinem a keratinem 200 ml
Vlasová voda s kofeinem a keratinem 200 ml
Maska na vlasy s kofeinem a keratinem 200 ml    
Dále obsahuje:
Dekorativní dárková taška 1ks


Have you got some questions? Write us.

News subscription

To receive priority date information? Fill out and send us your e-mail (logout whenever possible).
How can we help you?
You can call or use our online chat right below.
+ 420 585 423 783