Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
496 hodnocení
5
482x
4
10x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Dobrá cena a kvalitní výrobky
Spokojenost
Dobrý den, paní Zdeňko,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že cena i kvalita našich výrobků odpovídají Vašim představám. Budeme se těšit na další objednávku.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
+ kvalitní výrobky
+ rychlé vyřízení
+ pečlivě zabaleno
již jsem objednavala nebylo to poprvé a jsem velice spokojená
Dobrý den, paní Anno,
děkujeme za opakovanou objednávku a důvěru, kterou nám i nadále projevujete. Jsme rádi, že jste spokojena a budeme se těšit na další spolupráci.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
Kvalitní zboží, dobré ceny, česká firma. Váží si svých zákazníků. Reagují rychlena případné dotazy, poradí.
Dobrý den, paní Lenko,
děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si důvěry, kterou nám projevujete, a budeme i nadále usilovat o spolehlivost a kvalitu služeb.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
+ Vše v pořádku
V balíčku mi chyběl 1 produkt a po mém telefonátu jsem s setkala s ochotou a do druhého dne mi zboží bylo posláno. Již jsem nic neplatila za dopravu.
Děkuji a opět objednám.
Dobrý den, paní Aleno,
děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za vzniklou komplikaci. Jsme rádi, že jsme situaci mohli rychle vyřešit a vyhovět Vašim požadavkům. Těší nás, že plánujete další objednávku
Krásné ráno,
Vivaco.cz
+ Jsem s nimi spokojen
Nakupuji zde pravidelně a vždy spokojenost, proto jsem ani při posledním vyzvednutí nekontrolovala obsah nákupu. Bohužel tam chyběl jeden olej, ale byla moje chyba, že jsem si to nezkontrolovala. Stát by se to nemělo, jsem poučena pro příště. Přesto ale nehodnotím obchod negativně a zůstávám stálou zákaznicí, protože s kosmetikou jsem spokojena.
Dobrý den,
mrzí nás, že jste s Vaší poslední objednávkou nebyla spokojená. Chybějící výrobek Vám samozřejmě dopošleme na naše náklady, případně Vám můžeme vrátit peníze, pokud už o zboží nemáte zájem. Za tímto účelem Vás bude kontaktovat naše reklamační oddělení. Věříme, že příští objednávka bude opět dle Vašich představ.
Krásný den,
Vivaco.cz
+ Rychlé dodání, dobrá komunikace
Dobrý den, paní Moniko,
děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že Vám vyhovovala rychlost dodání i způsob, jakým komunikujeme. Těšíme se na další objednávku.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
+ Rychlost dodání zboží, dobrá komunikace obchodu i ceny
Dobrý den,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás, že jste ocenila nejen rychlost dodání, ale i přístup našeho týmu. Budeme se snažit udržet kvalitu i nadále.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
+ Kvalitní zboží
+ Rychlé zaslání objednávky
+ Bezproblémový nákup jako vždy
Dobrý den, paní Veroniko,
děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že i tentokrát proběhl nákup bez komplikací. Vaší důvěry si vážíme.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
+ Kvalitne produkty za velmi prijatelne ceny.
Dobrý den, paní Jano,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že náš sortiment i cenová úroveň splnily Vaše očekávání. Budeme se těšit na další objednávku.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
Nakupovala jsem poprvé a velka spokojenost.
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení. Jsme potěšeni, že první zkušenost s naším obchodem proběhla k Vaší spokojenosti. Rádi Vás obsloužíme i příště.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
kvaliat,rychlost dodání
Rychlé vyřízení internetové objednávky.
Dobrý den, paní Aleno,
děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že průběh objednávky splnil Vaše očekávání. Těšíme se na další spolupráci.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
+ Rychle doruceni
Zboží přijde velice brzy a pečlivě uložené v krabici.jsem moc spokojena
Výhodou obchodu je, že je vše na jednom místě a mají vždy vše rychle připrané.
Dobrý den, paní Ájo,
děkujeme za Vaše hodnocení. Vážíme si toho, že jste si pro nákup vybrala právě nás. Snažíme se, aby byl celý proces co nejefektivnější. Budeme rádi, pokud se na nás obrátíte i příště.
Krásné ráno,
Vivaco.cz
Jsem maximálně spokojená jak s výběrem zboží, tak komunikací obchodu a také rychlostí dodání zboží. Moc děkuji a doporučuji
+ Všechno bylo rychle připraveno a paní v obchodě je vždy velice milá
+ Výrobky jsou skvělé, zatím jsem nenarazila na žádný, který by mi nějak vadil