Dárková kazeta péče pro muže

Not yet rated
Add to favorite products

Dárková papírová kazeta pro muže určená pro každodenní péči o tělo. Dopřej svému tělu novou dávku energie před tréninkem nebo závodem.

Product Code: MAX2302
Brand: Maxx Sportiva
Volume: 2 ks
Availability: In stock
Price (VAT incl.) € 9,16
572

MASÁŽNÍ GEL HŘEJIVÝ -  nová generace sportovní masážní emulze MAXX Sportiva s unikátní kombinací hřejivého chilli extraktu a regeneračního SYN-AKE hadího jedu pro rychlou přípravu na výkon (aktivaci síly a energie). Je vhodná pro prohřívací masáž pohybového aparátu především pro sportovce před tréninkem nebo závodem, ale i pro běžné užití před intenzívní fyzickou námahou. Masáž gelem s vysokým podílem aktivních látek přirozeně napomáhá prokrvení pokožky a zahřátí svalstva před jejich zatížením a předchází tak (v kombinaci se strečinkem) možnému svalovému zranění.

Použití: Před sportovním výkonem naneste gel na pokožku a vmasírujte. Gel se snadno vstřebává. Hřejivý efekt a prokrvení pokožky nastupuje do 10 min po aplikaci gelu. V případě chladného počasí opakujte i během sportovního výkonu.

Unikátní receptura gelu založená na přírodní síle 24 bylinných extraktů, silic a olejů zajišťuje vysokou a dlouhodobou účinnost přípravku.

Aktivní látky: Chilli extrakt, SYN-AKE hadí jed, kafr, eukalyptová silice
 

OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVY GEL - vhodný pro péči o tělo, obličej i vlasy. Dopřejte svému tělu novou dávku energie po náročném sportovním výkonu. Energizující sprchový gel Maxx Sportiva obsahuje funkční kombinaci povzbuzujícího kofeinu, mentholu a minerálů, která vás spolehlivě vrátí zpět do formy. S intenzivní osvěžující vůní získáte novou dávku energie a pocit svěžesti na celý den. Použití: Sprchový gel jemně myje pokožku celého těla i vlasů. V kombinaci s masážní sprchou urychluje regeneraci, uvolňuje namožené svaly a odplavuje únavu.

Aktivní látky: kofein, menthol, panthenol


Dárkové balení obsahuje:
Osvěžující sprchový gel POWER 250 ml
Hřejivý masážní gel ENERGY 200 ml 
 

Have you got some questions? Write us.

News subscription

To receive priority date information? Fill out and send us your e-mail (logout whenever possible).
How can we help you?
You can call or use our online chat right below.
+ 420 585 423 783